top of page

The Kickboxing Mommy Group

Public·1 member

30 Dakika Da Kolay Lif


Lif örmek örgücü hanımların ilk yapmış olduğu işlerdendir. Örgüye başlayan hanımlar ya lif örerek yada patik örerek başlıyorlar. Lif yapımı kolay olduğu için kendilerini lif yaparak geliştirirler. Bu arada gençlerin çeyizleri içinde lifler hazırlayan anneler var.
30 Dakika Da Kolay LifSporu hayatımıza katmak ne yazık ki her zaman çok da kolay olmuyor, özellikle yoğun bir iş temposuna sahip olduğumuzda kendimize bahaneler sıralayıp duruyoruz. Bu bahaneler listesinin en üst sırasında ise genellikle zamansızlık yer alıyor.


Merdiven çıkmanın iyi bir şey olduğunu 20 yıl önceki reklamlardan bile biliyoruz. Fakat gün içinde toplam 10 dakika merdiven çıkmanın 100 kalori yaktırdığını kimse söylememişti. Her yerde her zaman bir merdiven bulabilirsin, üstelik alt bölgeni çalıştırır ve böylece güçlü, çekici bacaklara da sahip olabilirsin.


Doğada bırak yürüyüşe çıkmayı, öylece durmak bile çok şifalıdır. Botlarını ayağına geçirip dere tepe demeden yürümeye başladığında, 15 dakikada 100 kalori yakabilirsin. Engebeli yolları, tepe rampaları tercih edersen daha da fazlasını yakarsın.


Evde çocuklarla kaldığın bir gündeysen, onların oyunlarına dahil olmak çok güzel kalori yaktırır. Yakartop, ebelemeç gibi oyunların HIIT aktivitesi sayıldığını biliyor muydun? 15 dakikada 100 kalori. Yani 1 saat çocuklarla ilgilenip oynamak için onları sevindirmek kadar harika bir sebebin daha var!


YASAL UYARI: BIST isim ve logosu "Koruma Marka Belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen BIST'e ait olup, tekrar yayınlanamaz. Piyasa verileri DirectFN Finansal Veri ve Teknoloji Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından sağlanmaktadır. BİST hisse verileri 15 dakika gecikmelidir. 041b061a72


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
bottom of page